Pokret Evropa sad (PES) saopštio je da raspisivanjem tendera zvanično počinje stvaranje novog stambenog naselja na Veljem brdu.
Iz PES-a ističu da je rješavanje stambenog pitanja građana jedan od ključnih prioriteta Vlade.
„Stvaranje boljih uslova za život i rješavanje stambenog pitanja naših građana ključni je prioritet koji ostvarujemo zahvaljujući odlučnosti predsjednika Vlade Milojka Spajića i resornog ministarstva na čelu sa ministarkom Majdom Adžović“, navodi se u objavi PES-a.
Oni su naglasili da danas zvanično počinje stvaranje, kako navode, novog, modernog naselja.

